SH 900 najlepszym produktem w konkursie "Żagle Warmii i Mazur" - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

SH 900 najlepszym produktem w konkursie „Żagle Warmii i Mazur”

bty

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że stanowisko do obróbki szyn prądowych SH 900 otrzymało tytuł najlepszego produktu w konkursie „Żagle Warmii i Mazur”, którego Organizatorem  jest Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

15 października 2018 r w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Żagle Warmii i Mazur. Nagrody przyznane zostały w trzech kategoriach: Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur, Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie „WaMaBoss”, Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości.

                             

W konkursie nagradzane są firmy wyróżniające się najlepszymi, wysokiej jakości produktami lub usługami oraz stosowaniem dobrych praktyk wobec pracowników i kontrahentów.  Żagle Warmii i Mazur pomagają laureatom konkursu w wypłynięciu na szerokie wody, są także drogowskazem dla konsumentów, którzy wiedzą, jakie produkty i usługi są warte ich uwagi. Samorząd województwa jest odpowiedzialny za rozwój gospodarczy regionu, dlatego laureaci i podmioty wyróżnione w konkursie mogą liczyć na dodatkową promocję na rynku krajowym i międzynarodowym.