STAŻE I PRAKTYKI

Jesteś ambitny i chcesz coś osiągnąć?
Zgłoś się na staż lub praktykę!

Jako nowoczesne przedsiębiorstwo, stawimy na młodych, którzy chcą pozyskać wiedzę od doświadczonych pracowników. Skorzystaj z naszej oferty stażów
oraz praktyk i zdobądź cenne doświadczenie. Niezależnie od specjalizacji
i wykształcenia zdobędziesz nowe, przydatne umiejętności.

Praktykant/stażysta w ERKO

Wierzymy w Twój talent, chęci i doceniamy Twoją energię. Poszerz swoje horyzonty i rozpocznij swoją karierę w ERKO. Wyznaczaj cele i je realizuj. Pomożemy Ci zdobyć kwalifikację w różnych dziedzinach. Aktywne wsparcie pozwoli Ci kroczyć obraną ścieżką i osiągnąć sukces. Postaw na swój rozwój osobisty i zawodowy.

Napisz pracę dyplomową przy współpracy z ERKO

Skorzystaj z okazji i napisz swoją pracę magisterską przy współpracy z przedsiębiorstwem ERKO. Prowadzimy działania biznesowe na szeroką skalę, co daje Ci szerokie możliwości.
Pomożemy Ci na każdym etapie od wybierania tytułu, po opracowywanie udostępnionych przez nas danych, do wyciągania wniosków.

W jaki sposób dołączyć do naszego zespołu?

Weź udział w procesie rekrutacyjnym firmy ERKO Sp. z o.o. Sp.k. Nasze motto to „ODPOWIEDZIALNOŚĆ I WSPÓŁPRACA”. Inwestujemy w rozwój pracownika pamiętając, że to dzięki temu osiągamy sukces.

Wyślij dokumenty aplikacyjne pod adres praca@erko.pl

Rekrutacja jest zróżnicowana w zależności od charakteru oferowanego stanowiska. Twoje dane wykorzystamy zgodnie z obowiązującą literą prawa jedynie do celów rekrutacyjnych.