STAŻE I PRAKTYKI - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

STAŻE I PRAKTYKI

ERKO. Think Future


Jesteś pasjonatem i chcesz być coraz lepszym w tym, co robisz? Dołącz do nas! W ERKO robimy to od trzech pokoleń. Stawimy na młodych, którzy chcą pozyskać wiedzę od doświadczonych pracowników. Skorzystaj z naszej oferty stażów oraz praktyk i zdobądź cenne doświadczenie. Niezależnie od specjalizacji i wykształcenia zdobędziesz nowe, przydatne umiejętności.

Zostań stażystą w ERKO!


Wierzymy w Twój talent, chęci i doceniamy Twoją energię. Poszerz swoje horyzonty i rozpocznij swoją karierę w ERKO. Wyznaczaj cele i je realizuj. Pomożemy Ci zdobyć kwalifikację w różnych dziedzinach. Aktywne wsparcie pozwoli Ci kroczyć obraną ścieżką i osiągnąć sukces. Postaw na swój rozwój osobisty i zawodowy.

Napisz pracę dyplomową przy współpracy z ERKO


Skorzystaj z okazji i napisz swoją pracę magisterską przy współpracy z przedsiębiorstwem ERKO. Prowadzimy działania biznesowe na szeroką skalę, co daje Ci szerokie możliwości.
Pomożemy Ci na każdym etapie od wybierania tytułu, po opracowywanie udostępnionych przez nas danych, do wyciągania wniosków.

Dołącz do nas!

Wyślij dokumenty aplikacyjne pod adres praca@erko.pl

Rekrutacja jest zróżnicowana w zależności od charakteru oferowanego stanowiska. Twoje dane wykorzystamy zgodnie z obowiązującą literą prawa jedynie do celów rekrutacyjnych.


ERKO z bliska. Zobacz jak pracujemy