ERKO.pl - Producent końcówek i złączek kablowych

Jesteśmy jednym z kluczowych dostawców branży elektrotechnicznej. Wyróżniamy się dbałością o najwyższą jakość wyrobów i obsługą Klientów. Dzięki rozwojowi kompetencji i nowoczesnemu parkowi maszynowemu w ciągłej produkcji znajdują się tysiące wyrobów. Własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne pozwalają nam na zapewnienie konkurencyjności oferowanych produktów oraz na szybkie reagowanie na potrzeby rynku. Ze względu na dynamikę rozwoju i segmentację rynku stworzyliśmy dywizje produktowe: ELECTRO, AERO, ROBOTICS.

ELECTRO

Złączki kablowe i narzędzia

AERO

Części dla przemysłu lotniczego

ROBOTICS

Rozwiązania automatyzacji produkcji

AKTUALNOŚCI
ENERGETAB 2018

Thank All of you for visiting our stand during this year's ENERGETAB 2018 fair. We were very pleased to host...

II ERKO Sailing Cup – 29th of September 2018

On 29th of September 2018, ERKO will meet its business partners, sailing enthusiasts from electrotechnical industry for II ERKO...

CWIEME 2018

ERKO was among over 750 leading suppliers from 84 countries, who exhibited at CWIEME Berlin on 19-21 June 2018. We...


ERKO W LICZBACH
0
Lat na rynku
0
+
Pracowników
0
+
Zadowolonych klientów
0
+
Zrealizowanych zamówień

Firma ERKO została założona w 1981 roku przez inż. Romana Pętlaka. Siedziba firmy znajduje się w Jonkowie koło Olsztyna, a oddział produkcyjny w Czeluśnicy koło Jasła. ERKO zawsze była spółką rodzinną. Jesteśmy jednym z wiodących producentów różnego typu końcówek kablowych i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych w Polsce.

Poznaj historię

NALEŻYMY DO
2
3
izba