Wybierz swoje województwo:
Aktualnie wybrane:

Justyna Leszczyńska
Spec. ds. Sprzedaży
kom. +48 668 880 138
tel. +48 89 522 10 20
justyna.leszczynska@erko.pl

Karolina Kossakowska
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 668 405 165
karolina.kossakowska@erko.pl

Karolina Kossakowska
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 668 405 165
karolina.kossakowska@erko.pl

Sandra Juzwowska
Specjalista ds. Sprzedaży
kom. +48 668 880 136
tel. +48 89 522 10 27
sandra.juzwowska@erko.pl

Seweryn Lis
Regionalny menadżer sprzedaży
kom. + 48 608 304 001
seweryn.lis@erko.pl

Iwona Chrzczonowska
Starszy Spec. Ds. Sprzedaży
kom. +48 668 880 137
tel. +48 89 522 10 23
iwona.chrzczonowska@erko.pl

Maja Pawlak
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 668 853 360
maja.pawlak@erko.pl

Urszula Napiórkowska
St. Spec. Ds. sprzedaży krajowej
kom. +48 668 880 139
tel. +48 89 522 10 22
urszula.napiorkowska@erko.pl

Łukasz Lipko
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 784 044 996
lukasz.lipko@erko.pl


Monika Miętus
Kierownik Biura Obsługi Klienta
kom. +48 664 720 544
tel. + 48 89 522 10 54
monika.mietus@erko.pl

Tomasz Grabczan
Kierownik Sprzedaży Krajowej
kom. +48 668 834 056
tomasz.grabczan@erko.pl