Odpowiedzialny biznes - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

Odpowiedzialny biznes

Należymy do firm dbających o otoczenie. Dążymy do budowania wzajemnego zaufania i przejrzystości zarówno w relacjach z otoczeniem zewnętrznym, jak i środowiskiem wewnętrznym organizacji.


Jednym z naszych strategicznych programów jest działanie o charakterze edukacyjnym. Uczestniczymy w Programie Laboratorium, umożliwiając młodzieży poznanie naturalnego środowiska pracy poprzez wizyty w naszej firmie, a tym samym nabycie wiedzy o różnych zawodach. Dzielimy się swoim doświadczeniem i promujemy wiedzę techniczną.

Propagujemy aktywny i zdrowy tryb życia wśród młodzieży i pracowników. Udzielamy wsparcia m.in. młodym sportowcom z Nauticus Yacht Club Olsztyn, dla których żeglarstwo jest pasją i wielką przygodą.

Działania z zakresu CSR prowadzimy od początku istnienia firmy, przede wszystkim w postaci projektów zaangażowania społecznego. Wspieramy inicjatywy i projekty związane z edukacją, kulturą i sportem.

Od kilku lat współpracujemy z kołem naukowym „ROTOR”, działającym przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Wspieramy studentów przy budowie bolidu startującego w międzynarodowych zawodach Shell Eco-marathon.

Istotne dla nas są wszelkie działania, które budują relacje rodzinne. Z myślą o naszych pracownikach organizujemy pikniki, wyjazdy edukacyjne dla najmłodszych, a także wycieczki dla całych rodzin.

Poznaj naszą historię

Sprawdź możliwości kariery