Mierniki - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

Mierniki

Mierniki ERKO służą do pomiaru napięcia AC/DC, prądu zmiennego oraz rezystancji. Bez mierników ERKO nie byłoby możliwe przeprowadzenie prac elektroinstalacyjnych. Postaw, na jakość i doświadczenie naszej firmy, a także zadowolenie Klientów, które jest dla nas priorytetem. Poza tym dzięki ich użyciu można również zmierzyć temperaturę w stopniach Celsjusza w skali wynoszącej od – 40°C do +1000°C. Posiadają ergonomiczny kształt obudowy, który zapewnia pewne przyleganie do dłoni. Nasze urządzenia wykonane są z gumopodobnego tworzywa.

Miernik UT55
Miernik UT55

Zależnie od rodzaju pracy, możesz wybrać taki, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał. W ofercie ERKO możesz znaleźć mierniki cęgowe, uniwersalne oraz samochodowe. Do pomiaru napięcia AC/DC, prądu zmiennego AC oraz rezystancji służy miernik cęgowy UT201 o zakresach prądu zmiennego AC: 2A/20A/200A/400A oraz napięcia zmiennego, a także napięcia stałego DC: 200mV/2V/20V/200V/600V. Impedancja wejściowa do pomiaru napięcia wynosi ok. 10MΩ, a automatyczna zmiana zakresów pomiarowych, testowanie diod czy też akustyczny pomiar ciągłości, to tylko niektóre jego zalety.

Miernik uniwersalny UT 10A

Kieszonkowy multimetr uniwersalny UT 10A, ze względu na swoją wielkość, jest często wybierany przez dużą grupę Klientów. Należy zaznaczyć, że umożliwia pomiar napięcia stałego DC, zmiennego AC, rezystancji oraz częstotliwości 10Hz/100kHz. Jego pojemność wynosi 200 mikro F. Wybierz miernik uniwersalny UT 33C, który należy do grupy najlżejszych multimetrów cyfrowych. Ze względu na małą wielkość, można nim dysponować w każdej sytuacji awaryjnej.

Wybierz jeden z naszych mierników samochodowych UT 105, które oprócz pomiaru napięcia stałego i zmiennego, prądu stałego, rezystancji, posiada również wskaźnik polaryzacji i przeciążenia. Do innych zalet należy wymienić ręczną zmianę zakresów pomiarowych, funkcję HOLD, akustyczny pomiar ciągłości. Jego użycie jest niezbędne podczas diagnozowania pojazdów do sprawdzania bezpieczników, włączników, cewek, napięcia ładowania czy też przewodów wysokiego napięcia. Poza tym używa się go do badania czujnika magnetorezystancyjnego, pomiaru prędkości obrotowej silnika czy też sprawdzania układu zasilania.

W ofercie narzędzi elektroinstalacyjnych można znaleźć miernik rezystancji i pojemności UT 601, a także miernik prób napięcia UT 15C umożliwiający testowanie rotacji faz od 100 do 690V dla częstotliwości 45⁓65Hz. Warto zaznaczyć, że umożliwia na wykrycie polaryzacji w całym zakresie pomiarowym.

Zapoznaj się z bogatą ofertą mierników uniwersalnych, cęgowych oraz samochodowych. Zapraszamy!

1421261396_list-256

Sprawdź mierniki w E-katalogu.