Konferencja - Technologia obróbki szyn prądowych: Edycja 2 - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

Konferencja – Technologia obróbki szyn prądowych: Edycja 2

Za nami 2 edycja konferencji Technologia obróbki szyn prądowych w ERKO.

Z radością możemy stwierdzić, że zarówno frekwencja, jak i nastroje dopisały. Odwiedziło nas ponad 20 przedstawicieli firm z branży prefabrykacji z całej Polski.

Konferencję otworzył członek zarządu oraz dyrektor sprzedaży i marketingu Michał Pętlak. Po przywitaniu Gości podkreślił cel całego wydarzenia jakim była, podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, wymiana doświadczeń oraz informacji na temat najnowszych trendów w prefabrykacji.

Następnie, dyrektor ds. badań i rozwoju, Piotr Kowalewski, wygłosił prelekcję na temat procesu tworzenia urządzeń do obróbki szyn prądowych w ERKO. Uczestnicy mieli okazję poznać historię powstawania tych urządzeń, w tym badania prowadzone we współpracy z prof. dr. hab. Tadeuszem Knychem z AGH w Krakowie. Piotr Kowalewski podkreślił, że urządzenia są ciągle modyfikowane w odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, a ERKO stale monitoruje nowinki technologiczne, aby doskonalić swoje produkty. Jego słowa „Urządzenia tworzymy tak naprawdę z Waszej wiedzy dla Was” doskonale oddają filozofię firmy, która stawia na bliską współpracę z klientami.

W ramach panelu produktowego, Marcin Mulson, regionalny menedżer sprzedaży, oraz Emil Buszta, kierownik ds. marketingu i PR, przedstawili urządzenia do obróbki szyn prądowych ERKO, które Goście mieli następnie okazję obejrzeć i wypróbować podczas wycieczki po produkcji.

Goście mogli zobaczyć na własne oczy, jak działają urządzenia ERKO, obserwując procesy wyginania, otworowania i cięcia szyn prądowych. Dodatkowo, mieli możliwość przetestowania autorskiego oprogramowania oraz sprawdzenia intuicyjności obsługi tych zaawansowanych technologicznie maszyn.

Zainteresowanie Uczestników znalazło swoje odzwierciedlenie również w szeregu ciekawych pytań, które padały w stronę naszego zespołu. Goście dopytywali m.in. o:

  • opiekę posprzedażową,
  • częstotliwość serwisu oraz kalibracji,
  • okres gwarancji,
  • aspekty cyberbezpieczeństwa względem zdalnego dostępu do urządzeń

i wiele więcej!*

Atmosfera networkingu towarzyszyła nam podczas całego wydarzenia, a zwieńczona została wspólnym obiadem, podczas którego nie zabrakło okazji do rozmów w kuluarach.

Jednym zdaniem, konferencja zakończyła się sukcesem, a my już planujemy kolejne wydarzenia!

 

*Jeśli również nurtują Cię odpowiedzi na powyższe pytania bądź chciał(a)byś zgłębić inne kwestie związane z technologią obróbki szyn prądowych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy i doradzimy: marketing@erko.pl