ERKO - Produkcja Elementów Blaszanych - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

ERKO – Produkcja Elementów Blaszanych

Specjalistyczne elementy blaszane produkcji ERKO

Czy wiesz że firma ERKO, prócz produkcji narzędzi, końcówek i automatów zajmuje się również produkcją indywidualnie skonstruowanych elementów blaszanych?

Dywizja ERKO AERO, odpowiadająca za zadania specjalne, jest w stanie przygotować wyspecjalizowane jakościowo elementy, o dużym stopniu skomplikowania. Od prostych blach giętych po skomplikowane kształty wytłaczane.

Indywidualnie dopasowany projekt

zespół konstruktorów i technologów który jest w stanie wykonać projekt na podstawie oczekiwań klienta.

Gwarancja jakości

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn oraz długoletniemu doświadczeniu produkcji elementów w wyspecjalizowanej oraz wymagającej branży lotniczej, jesteśmy w stanie zagwarantować ponad rynkową jakość.
złożenie aplikacji

Możliwości produkcyjne

Na przestrzeni lat, firma ERKO wyprodukowała miliony sztuk detali lotniczych, wdrożyła kilkaset różnych indeksów detali lotniczych każdorazowo zachowując standardy jakościowe, o czym świadczą wieloletnie współprace oraz referencje.

Dlaczego ERKO?

40 lat doświadczenia

Firma ERKO istnieje na rynku ponad 40 lat, od 15 lat współpracuje z branża lotniczą i zatrudnia około 200 pracowników, wśród których jest wielu wyspecjalizowanych inżynierów oraz konstruktorów. To właśnie dzięki nim nasze zespoły projektują i tworzą całe oprzyrządowanie do produkcji detali blaszanych.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować projekt z najwyższą dokładnością, konsultując go z klientem przy każdym etapie prac, bieżąco wprowadzamy zmiany oraz proponujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta, tak by sprostać jego oczekiwaniom przed produkcją, w trakcie oraz w finalnym produkcie.  Zaufaj nam, zaufaj jakości ERKO.

Technologia ERKO

Innowacyjny sprzęt

Przy naszych realizacjach wykorzystujemy technologię tłoczenia na zimno umożliwiającą kształtowanie materiałów na mechanicznych lub hydraulicznych prasach. Jest to istotny element plastycznej obróbki blach przy wykorzystaniu tłoczników– specjalnie opracowanych narzędziach, często o skomplikowanych kształtach, których parametry są dobrane do grubości, stanu naprężenia blachy.

Ważnym aspektem jest fakt iż, samodzielnie projektujemy tłoczniki, w tym wielotaktowe, wykrojniki, oprzyrządowanie pomiarowe, oprzyrządowanie spawalnicze, które mogą być przystosowane pod automatyzację i robotyzację. Narzędzia te są testowane tak by jakość produktów była zawsze na najwyższym poziomie. Dysponujemy prasami ze stołami roboczymi o wymiarach 600mm x 1000mm i tonażu do 230ton. Dzięki takim narzędziom jesteśmy w stanie realizować wiele projektów niezależnie od skali czy też wagi.

CERTYFIKACJA

Cały czas dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, aby mogli oni wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Wykorzystywany do tego sprzęt należy do najlepszych i najnowocześniejszych w przemyśle lotniczym. Jakość oraz bezpieczeństwo całego procesu produkcyjnego potwierdzają certyfikaty AS9100 oraz ISO 9001. O naszym profesjonalizmie świadczy również otrzymana koncesja MSWiA na produkcję dla branży militarnej.

Portfolio ERKO

Już dziś jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi kluczowymi partnerami, m.in. GE Aviation oraz Pratt & Whitney. To czołowi producenci silników lotniczych, którzy dostarczają je takim gigantom jak Boeing i Airbus. W naszych zakładach powstają elementy do wykorzystywanych na całym świecie silników w różnych wariantach napędzających wiele popularnych samolotów biznesowych. Nasza współpraca z GE Aviation, światowym liderem w produkcji silników na rynek cywilny i wojskowy, rozwija się bardzo dynamicznie! Już teraz produkujemy elementy maszynowe i blaszane o bardzo wysokiej jakości, które spotkać można m.in. w rodzinach silników GEnx. Znajdują się one na wyposażeniu m.in. Boeingów 787 Dreamliner.

Zobacz film o dywizji ERKO AERO

Dowiedz się więcej

Specjalizujemy się w produkcji części lotniczych metodą OBRÓBKI PLASTYCZNEJ oraz OBRÓBKI SKRAWANIEM. Jesteśmy także producentem OPRZYRZĄDOWANIA TECHNOLOGICZNEGO używanego do wsparcia produkcji, montażu i pomiarów.

    Zapytaj o ofertę dedykowaną dla Twojej firmy: