Aerospace & Defense Meetings Central Europe w Rzeszowie 2023 - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

Aerospace & Defense Meetings Central Europe w Rzeszowie 2023

W dniach 10-11 maja 2023 roku, Krystyna Cyrulik, Menadżer ds. kluczowych klientów z naszego zespołu w dywizji ERKO AERO, wzięła udział w prestiżowym wydarzeniu Aerospace & Defense Meetings Central Europe w Rzeszowie. Tegoroczna trzecia polska edycja tego wydarzenia stanowiła wyjątkową okazję dla liderów przemysłu lotniczego i obronnego do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wzmacniania istniejących relacji.

Aerospace & Defense Meetings Central Europe to jedno z najważniejszych międzynarodowych spotkań biznesowych w sektorze lotniczym i obronnym w Europie Środkowej. To forum, które łączy liderów z branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego z potencjalnymi partnerami biznesowymi, w tym również z mniejszymi kooperantami.

Dla naszej firmy było to doskonałe miejsce do zaprezentowania naszej dywizji ERKO AERO, która specjalizuje się w produkcji części lotniczych za pomocą metod obróbki plastycznej oraz obróbki skrawaniem. Podczas tego wyjątkowego forum biznesowego, mieliśmy możliwość omówienia potencjalnych partnerstw oraz perspektyw rozwoju biznesu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas wydarzenia. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne możliwości spotkań podczas przyszłych wydarzeń branżowych!