Aerospace & Defence Meetings Torino 2023 - ERKO sp. z o.o. sp. k. | ELECTRO, AERO, ROBOTICS

Aerospace & Defence Meetings Torino 2023

W dniach 28-30 listopada 2023 roku reprezentacja ERKO wzięła udział w prestiżowych targach Aerospace & Defence Meetings Torino 2023. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło nie tylko trzydniową konferencję branżową, ale także platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych na najwyższym poziomie.

Aerospace & Defence Meetings Torino 2023 to jedyny taki event w branży lotniczej i obronnej we Włoszech, gwarantujący uczestnikom możliwość spotkania się i budowania ukierunkowanych relacji biznesowych, a także opracowywania nowych projektów z firmami z całego świata. To także wyjątkowa okazja do pozyskania nowych dostawców oraz partnerów biznesowych.

Imponujące statystyki wydarzenia obejmują udział ponad 700 firm z 35 krajów oraz ponad 2000 uczestników. Ponadto, zorganizowano aż 9000 spotkań typu B2B, co podkreśla intensywność wymiany handlowej i możliwości networkingowych.

Była to dla nas fantastyczna okazja do promocji naszej dywizji AERO oraz odkrycia nowych możliwości biznesowych. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dzięki Wam to wyjątkowe wydarzenie było jeszcze bardziej udane!