Our quality. Your Success.

Zostań dystrybutorem ERKO

Chcesz swoim nazwiskiem firmować najwyższą jakość, działać pod międzynarodowym szyldem
i mieć pewność, że to, co oferujesz, prezentuje najwyższą klasę w swojej branży?

Dołącz do nas

Dlaczego my?

Za sukcesem ERKO stoi 40 lat konsekwentnego rozwoju i zaangażowania, które pozwoliło nam stać się liderem innowacyjności w regonie i międzynarodowym partnerem biznesowym. 

Dziś owocami naszej pracy z przyjemnością dzielimy się z innymi – ludziom pasji umożliwiamy osiąganie spektakularnego sukcesu od ręki.  Nasi dystrybutorzy działają na całym świecie, ciesząc się niezależnością, a jednocześnie będąc częścią silnego stabilnego zespołu.

Co oferujemy i czego oczekujemy?

W ramach współpracy oferujemy Wyspecjalizowane maszyny i urządzenia wraz z technologią i całym know-how.

Oczekujemy natomiast Twojej znajomości rynku, na którym działasz, aby Twoi klienci otrzymywali od nas rozwiązania, których potrzebują.

Jeśli lubisz wolność i samodzielność, chcesz osobiście kreować swój sukces i osiągać ponadprzeciętne wyniki – dołącz do grona dystrybutorów ERKO.

IMG_1787-Średni

W ramach współpracy gwarantujemy:

Jak wygląda nasza współpraca z dystrybutorem?

Krok 1

Nawiązanie współpracy pomiędzy ERKO a dystrybutorem. Ustalenie zasad i ram współpracy sfinalizowane umową. Użyczenie dystrybutorowi maszyny wraz z technologią.

Krok 2

Testy maszyn u klienta zakończone sprzedażą. Maszynę do testów gwarantuje ERKO, a po stronie dystrybutora pozostaje wymiana drobnych części, które zużywają się na bieżąco podczas testów. Koszty transportu pokrywają obie strony 50/50.

Krok 3

Jeszcze szersze wsparcie, czyli budowa showroomu dystrybutora i szkolenie sprzedawców oraz serwisanta. Szkolenia gwarantuje ERKO, a jedynie dojazd jest po stronie dystrybutora.

ERKO, czyli 40 lat rodzinnej historii

Firma ERKO została założona w 1981 roku przez inż. Romana Pętlaka. Siedziba firmy znajduje się w Jonkowie koło Olsztyna, a oddział produkcyjny w Czeluśnicy koło Jasła. ERKO zawsze była spółką rodzinną. Jesteśmy jednym z wiodących producentów różnego typu końcówek kablowych i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych w Polsce.

Jesteśmy wiodącym producentem różnego typu końcówek i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych w Polsce. Własne biura konstrukcyjne, zaawansowana technologia produkcji oraz nowoczesny i wszechstronny park maszynowy pozwalają nam szybko reagować na indywidualne potrzeby Klienta. Ze względu na dynamikę rozwoju i i segmentację rynku stworzyliśmy trzy dywizje produktowe: ELECTRO, AERO, ROBOTICS. Wyróżniamy się dbałością o najwyższą jakość wyrobów i obsługi Klientów. Silną pozycję zawdzięczamy pasji do ciągłego rozwoju. Jesteśmy i pozostaniemy firmą rodzinną. Myśląc o przyszłości, przygotowujemy kolejne pokolenia do pracy z poszanowaniem wartości ważnych dla naszej rodziny i biznesu.

Obecnie ERKO to ponad 40 lat tradycji, ponad 270 pracowników i co najmniej 7 000 zadowolonych klientów oraz około 500 000 zrealizowanych zamówień.

Jesteśmy jednym z kluczowych dostawców branży elektrotechnicznej. Wyróżniamy się dbałością o najwyższą jakość wyrobów i obsługą Klientów. Dzięki rozwojowi kompetencji i nowoczesnemu parkowi maszynowemu w ciągłej produkcji znajdują się tysiące wyrobów. Własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne pozwalają nam na zapewnienie konkurencyjności oferowanych produktów oraz na szybkie reagowanie na potrzeby rynku. Ze względu na dynamikę rozwoju i segmentację rynku stworzyliśmy dywizje produktowe: ELECTRO, AERO, ROBOTICS.

ELECTRO

Złączki kablowe i narzędzia

AERO

Części dla przemysłu lotniczego

ROBOTICS

Rozwiązania automatyzacji produkcji

Poznaj nasze najpopularniejsze produkty

zlaczki-pirania-erko

PIRANIA

Innowacyjny system połączeń kabli elektoenergetycznych klasy 1, 2 i 5 Cu i Al

Technologia REKIN

Innowacyjny system połączeń przewodów Al i Cu w izolacji emaliowanej.

koncowki

Końcówki Kablowe

Posiadamy różnorodne końcówki i złączki kablowe, które odznaczają się najwyższą jakością.

Urządzenia do obróbki szyn prądowych

BPS-1200

Innowacyjne stanowisko do precyzyjnego cięcia, gięcia, otworowania szyn Al, Cu i Al-Cu

BPS-P

Przemysłowe urządzenie do seryjnego cięcia oraz otworowania szyn Al, Cu i Al-Cu

Pozostałe narzędzia

Wycinaki, gilotyny, giętarki, osprzęt, akcesoria oraz elementy serwisowe.

Dlaczego warto współpracować z nami?

doswiadczenie

Solidność sprawdzonego partnera

samowystarczalnosc

Branżowa wiedza i 40-letnie doświadczenie

zaawansowanie

Szeroka i różnorodna oferta produktów

nowoczesnosc

Przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń

precyzja

Kompleksowe wsparcie na każdym poziomie

wydajnosc

Nieograniczone możliwości skalowania biznesu

Chcesz zostać dystrybutorem jakości ERKO

Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy zasady biznesowej kooperacji!

    ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. Lipowa 24 11-042 Jonkowo NIP 739-020-46-93 REGON 00446212

    © 2022 ERKO Wszelkie prawa zatrzeżone.