Kontakt ogólny:
+48 89 512 92 73
sprzedaz@erko[KROPKA]pl
export@erko[KROPKA]pl
marketing@erko[KROPKA]pl
erko@erko[KROPKA]pl
Wybierz swoje województwo:
Aktualnie wybrane:

Justyna Leszczyńska
Spec. ds. Sprzedaży
kom. +48 668 880 138
tel. +48 89 522 10 20
justyna.leszczynska@erko.pl

Marcin Mulson
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 600 071 220
marcin.mulson@erko.pl

Marcin Mulson
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 600 071 220
marcin.mulson@erko.pl

Sandra Juzwowska
Specjalista ds. Sprzedaży
kom. +48 668 880 136
tel. +48 89 522 10 27
sandra.juzwowska@erko.pl

Seweryn Lis
Regionalny menadżer sprzedaży
kom. + 48 608 304 001
seweryn.lis@erko.pl

Iwona Chrzczonowska
Starszy Spec. Ds. Sprzedaży
kom. +48 668 880 137
tel. +48 89 522 10 23
iwona.chrzczonowska@erko.pl

Marcin Pawlak
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 664 044 224
marcin.pawlak@erko.pl

Urszula Napiórkowska
Młodszy specjalista ds. sprzedaży krajowej
kom. +48 668 880 139
tel. +48 89 522 10 22
urszula.napiorkowska@erko.pl

Łukasz Lipko
Regionalny Menadżer Sprzedaży
kom. +48 784 044 996
lukasz.lipko@erko.pl


Tomasz Grabczan
Kierownik Sprzedaży Krajowej
kom. +48 668 834 056
tomasz.grabczan@erko.pl